SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ
generálním partnerem školy je Město Znojmo
Home > O studiu > Sportovní centrum > Lyžařský kurz 2016

Lyžařský kurz 2016


Po dlouhé době se na SVŠE  opět obnovila tradice a společně se studenty a absolventy jsme vyrazili na hory. Tentokrát naše kroky nesměřovaly k našim východním sousedům, ale do českých Orlických hor, a to do malebné vesničky Čenkovice. Přímo nad vesnicí ční Buková hora, kde se lyžuje na obou stranách svahu – na severní straně ve Skiareálu Čenkovice a na té jižní ve Skiresortu Červená voda.
 
Při příjezdu do hor nás uvítaly první sněhové vločky. V Čenkovicích a na Bukové hoře to pak vypadalo jako v pohádce – všude ležel sníh a i stromy byly obaleny do bílého hávu. Už první den někteří lyžaři vyrazili na svah a nemohli si ježdění vynachválit. V sobotu byla sjezdovka trošku plnější, ale neděle a pondělí to napravily. Nádherné slunečné počasí, teplota vzduchu pár stupňů pod bodem mrazu, takže sníh vydržel hezký celý den, sjezdovka jen pro nás a žádné fronty u lanovky. I zkušení lyžaři dokázali ocenit kvality tohoto resortu :).
 
A samozřejmě, že ke kurzu patří i večerní program. Ten se nesl v kulturně-tanečním duchu. Všichni jsme hráli společenské hry, zpívali karaoke, tančili v rytmu disco a bavili se. 
 
Jelikož se nám ani nechtělo domů, tak se všichni těšíme na to, že tato tradice, která dřív na škole byla, když se jezdilo do slovenských Donoval, opět získá své příznivce a příští rok vyrazíme zase. A třeba i přidáme jeden den navíc :).
 
Všem děkujeme za parádně strávený prodloužený víkend a těšíme se na další akce SVŠE.
 
Jitka, Lena a Majka
 
Fotogalerie


Aktuálně na SVŠE