SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ
generálním partnerem školy je Město Znojmo
Home > O škole > Soutěže v ekonomických disciplínách > Ekonom 2018 > Vyhodnocení základního kola

Vyhodnocení základního kola


Vyhodnocení základního kola pro prvních 100 účastníků - absolutní pořadí.

Pořadí Jméno Příjmení 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem Škola
1. Aneta Dovrtělová 29.1667 28.3333 27.1667 84.6667 Obchodní akademie T. Bati a VOŠE Zlín
náměstí T. G. Masaryka 3669, 761 57 Zlín
2. Jiří Tomeček 29.6667 28.1667 26.0 83.8334 Obchodní akademie Olomouc
třída Spojenců 11, Olomouc
3. Milan Olšina 29.5 28.8333 25.5 83.8333 Obchodní akademie Olomouc
třída Spojenců 11, Olomouc
4. Barbora Procházková 28.0 27.5 27.1667 82.6667 Obchodní akademie TGM a Jazyková škola
Husova, Jindřichův Hradec
5. Michaela Horáková 25.0 26.3333 28.1667 79.5 OAHŠ Třebíč
Sirotčí 4, Třebíč
6. Nela Ponikelská 28.5 24.6667 25.1667 78.3334 Obchodní akademie Trutnov
Malé náměstí 158, Trutnov
7. Zuzana Šuníková 28.0 23.6667 26.0 77.6667 Obchodní Akademie Vinohradská
Vinohradská, Praha
8. Lucie Pánková 26.6667 24.6667 26.0 77.3334 Obchodní akademie Vinohradská
Vinohradská 38, Praha 2
9. Marek Dvořák 27.8333 24.8333 24.6667 77.3333 OA TGM
Husova 156, Jindřichův Hradec
10. Anna Henzlová 26.8333 22.6667 27.8333 77.3333 Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant, příspěvková organizace
Bělíkova 1387, Frýdlant
11. Michaela Weberová 28.8333 19.8333 28.1667 76.8333 Obchodní akademie, Husova 1, České Budějovice
Husova 1, České Budějovice
12. Lucie Klásková 24.6667 25.3333 26.5 76.5 Obchodní akademie, Husova 1, České Budějovice
Husova 1, České Budějovice
13. Kateřina Balcárková 28.0 20.6667 27.5 76.1667 Obchodní akademie T. Bati a VOŠE Zlín
Náměstí T. G. Masaryka , Zlín
14. Terezie Horčičková 25.3333 25.6667 24.8333 75.8333 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav
Smetanovo nábřeží 17, Břeclav
15. David Štipčák 26.3333 25.1667 23.5 75.0 Obchodní Akdamie Veselí nad Moravou
Kollarova 1669, Veselí nad Moravou
16. Sára Oktábcová 23.5 25.5 25.8333 74.8333 OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram 1
17. Eva Navrátilová 27.5 22.6667 24.3333 74.5 Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč
Sirotčí 4, Třebíč
18. Sabina Hájková 27.3333 24.1667 22.8333 74.3333 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace
Ruská 355/7, Mariánské Lázně
19. Adam Novák 26.5 23.6667 24.0 74.1667 Obchodní akademie
Husova 1, České Budějovice
20. Hana Kalinová 24.8333 26.1667 23.0 74.0 OAHŠ Třebíč
Sirotčí 4, Třebíč
21. Zuzana Tymová 26.6667 22.5 24.8333 74.0 Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Třebíč
Sirotčí 4, Třebíč
22. Petra Štěpánková 19.8333 27.6667 26.5 74.0 OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram 1
23. Nikola Engelmannová 26.8333 19.6667 27.1667 73.6667 Obchodní akademie Trutnov
Malé náměstí 158, Trutnov
24. Markéta Bezoušková 25.8333 20.6667 26.8333 73.3333 SPŠS a OA Kladno
Cyrila Boudy 2954, Kladno
25. Simona Valentová 26.3333 26.0 20.8333 73.1666 Obchodní akademie
Málé náměstí 158, Trutnov
26. Petra Eliášová 28.1667 24.1667 20.5 72.8334 Obchodní akademie Trutnov
Malé náměstí 158, Trutnov
27. Nikola Gregrová 22.0 23.0 27.8333 72.8333 OA a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
28. Dominik Bureš 27.1667 20.1667 25.3333 72.6667 OA a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
29. Petra Horáková 25.5 24.0 23.0 72.5 Obchodní akademie Vinohradská
Vinohradská 38, Praha
30. Sára Budínská 21.0 23.8333 27.5 72.3333 OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram 1
31. Klaudie Hoffmannová 24.0 21.5 26.6667 72.1667 Obchodní akademie Olomouc
Tř. Spojenců 11, Olomouc
32. Kateřina Juříková 26.0 20.3333 25.6667 72.0 OA a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
33. Martina Hamerníková 24.1667 26.6667 21.0 71.8334 Obchodní akademie, Husova 1 České Budějovice
Husova 1, České Budějovice
34. Milan Janů 24.8333 21.6667 25.3333 71.8333 Obchodní akademie Šumperk
Dvořákova 62, Zábřeh
35. Linda Furmánková 21.3333 25.6667 24.8333 71.8333 HŠVP a OA Jeseník
Dukelská 680, Jeseník
36. Veronika Petrášková 23.3333 22.8333 25.5 71.6666 Obchodní akademie, Husova 1, České Budějovice
Husova 1, České Budějovice
37. Michal Němec 23.8333 21.1667 26.5 71.5 OA a VOŠE Tábor
Jiráskova 1615, Tábor
38. Karolína Šimůnková 25.1667 17.8333 28.5 71.5 OA Dušní
Dušní, Praha
39. Nikola Šebestová 25.1667 25.6667 20.0 70.8334 Obchodní akademie Tomáše Bati a VOŠE Zlín
náměstí T. G. Masaryka 3669, Zlín
40. Andrea Mičolová 22.8333 23.0 24.6667 70.5 Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
Masarykova 101, Valašské Meziříčí
41. Martin Cahlík 23.5 22.3333 24.5 70.3333 Obchodní akademie a VOŠ
Masarykova 101, Valašské Meziříčí
42. Miroslav Dvořák 24.6667 18.8333 26.6667 70.1667 Obchodní akademie, Husova 1 České Budějovice
Husova 1, České Budějovice
43. Petr Kantor 21.8333 22.1667 26.1667 70.1667 Obchodní akademie Olomouc
třída Spojenců 11, Olomouc
44. Adéla Štefánková 21.6667 22.0 26.0 69.6667 Obchodní akademie Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
45. Lucie Loskotová 22.8333 22.6667 23.5 69.0 Obchodní akademie
Husova 1, České Budějovice
46. Veronika Lacinová 22.0 23.0 24.0 69.0 Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem statní jazykové zkoušky Jihlava
Karolíny Světlé 2, Jihlava
47. Dita Poslušná 23.3333 21.3333 24.3333 68.9999 OA TGM Jindřichův Hradec
Husova 156/II, Jindřichův Hradec
48. Viktória Olléová 19.3333 23.3333 26.1667 68.8333 HŠVP a OA Jeseník
Dukelská 680, Jeseník
49. Kudla Lukáš 27.1667 20.5 20.8333 68.5 VOŠ, OA a SOUT Chotěboř
Na Valech 690, Chotěboř
50. Michaela Pruchnická 20.3333 20.6667 27.5 68.5 HŠVP a OA Jeseník
Dukelská 680, Jeseník
51. Darina Škubalová 22.0 22.8333 23.6667 68.5 HŠVP a OA Jeseník
Dukelská 680, Jeseník
52. Ivan Kubišta 19.5 21.6667 27.1667 68.3334 Obchodní akademie Dušní
Dušní 7, Praha 1
53. Jakub Potoček 25.1667 23.0 20.1667 68.3334 Obchodní akademie
Malé náměstí 158, Trutnov
54. Nikola Ocetková 23.5 22.1667 22.6667 68.3334 OA a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
55. Natálie Zingová 25.3333 24.0 18.6667 68.0 Obchodní akademie
Malé náměstí 158, Trutnov
56. Johana Prudičová 20.3333 22.6667 25.0 68.0 OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
T. G. Masaryka, Choceň
57. Ondřej Kostka 20.6667 18.6667 28.5 67.8334 SOŠ Blatná
V Jezárkách 745, Blatná
58. Magdaléna Schejbalová 22.5 22.5 22.8333 67.8333 Obchodní akademie
Malé náměstí 158, Trutnov
59. Tereza Záleská 23.6667 21.8333 22.0 67.5 Obchodní akademie
Malé nám. 158, Trutnov
60. Michal Nerad 23.8333 24.0 19.5 67.3333 Obchodní akademie Neveklov
Školní 303, Neveklov
61. Karolína Kohlíčková 21.1667 22.0 23.6667 66.8334 Gymnázium a SOŠ Rokycany
Mládežníků 1115, Rokycany
62. Karel Nečesal 19.5 19.1667 28.1667 66.8334 HŠVP a OA Jeseník
Dukelská 680, Jeseník
63. Marie Janíčková 19.1667 21.3333 26.1667 66.6667 HŠVP a OA Jeseník
Dukelská 680, Jeseník
64. Adéla Vodenková 24.1667 19.3333 23.1667 66.6667 OA Bubeneč
Krupkovo náměstí 4, Praha
65. Adriana Karmazínová 22.1667 19.0 25.3333 66.5 SPŠS a OA Kladno
Cyrila Boudy 2954, Kladno
66. Aneta Grufíková 26.1667 17.0 23.0 66.1667 OA a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
67. Eliška Jakešová 21.6667 22.5 22.0 66.1667 Obchodní akademie
Husova 1, České Budějovice
68. Eliška Krčmová 18.3333 22.1667 25.6667 66.1667 HŠVP a OA Jeseník
Dukelská 680, Jeseník
69. Anita Lindnerová 21.8333 21.6667 22.6667 66.1667 OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram
70. Hana Slugeňová 22.0 20.6667 23.3333 66.0 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, příspěvková organizace
Nad Čertovkou 18, Blansko
71. Lukáš Fical 18.8333 22.1667 25.0 66.0 OA TGM
Husova 156/II, Jindřichův Hradec
72. Daniela Zemanová 20.0 23.6667 22.3333 66.0 Gymnázium a SOŠ Rokycany
Mládežníků 1115, Rokycany
73. Ondřej Modrý 22.0 19.3333 24.5 65.8333 Obchodní akademie Chrudim
Tyršovo náměstí 250, Chrudim
74. Denisa Patinková 25.1667 17.0 23.5 65.6667 OA a SOU Veselí nad Moravou
Kollarova 1669, Veselí nad Moravou
75. Veronika Valachová 22.3333 22.6667 20.6667 65.6667 Obchodní akademie T. Bati a VOŠE Zlín
Náměstí TGM 3669, Zlín 76157
76. Alena Skařupová 22.0 19.1667 24.3333 65.5 Obchodní akademie Šumperk
Hlavní třída 31, Šumperk
77. Eliška Daňhelková 23.5 17.6667 23.8333 65.0 OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram
78. Natálie Rýznarová 24.5 18.0 22.3333 64.8333 Obchodní akademie Šumperk
Hlavní třída 31, Šumperk
79. Iva Syrovátková 21.3333 18.1667 24.8333 64.3333 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Příbram
Na Příkopech 104, Příbram
80. Aneta Matějková 18.5 22.3333 23.5 64.3333 OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram 1
81. Kateřina Domanská 23.0 20.1667 21.0 64.1667 OA a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
82. Zuzana Sabadinová 22.3333 22.6667 19.1667 64.1667 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace
Ruská 355/7, Mariánské Lázně
83. Lukáš Pelikán 18.0 21.3333 24.8333 64.1666 SPŠS a OA Kladno
Cyrila Boudy 2954, Kladno
84. Jiří Skala 21.6667 15.8333 26.5 64.0 Gymnázium a SOŠ Rokycany
Mládežníků 1115, Rokycany
85. Sandra Polanská 14.8333 22.8333 26.3333 63.9999 OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram
86. Žaneta Zajíčková 18.1667 20.0 25.6667 63.8334 Obchodní akademie a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram
87. Andrea Harmuthová 21.3333 19.6667 22.8333 63.8333 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Šumperk
Hlavní třída 31, Šumperk
88. Dita Hrdličková 19.6667 19.3333 24.6667 63.6667 Obchodní akademie Chrudim
Tyršovo náměstí 250, Chrudim
89. Terezie Pancířová 23.0 21.6667 19.0 63.6667 Obchodní akademie, Husova 1, České Budějovice
Husova 1, České Budějovice
90. Natálie Robauschová 21.0 20.0 22.6667 63.6667 OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram
91. Nikola Cambalová 18.6667 20.8333 24.0 63.5 OA a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
92. Barbora Chytilová 19.3333 21.0 23.1667 63.5 Obchodní akademie Chrudim
Tyršovo náměstí 250, Chrudim
93. Nikola Somolíková 20.8333 20.1667 22.3333 63.3333 SOŠ Blatná
V Jezárkách 745, Blatná
94. Nikola Sobotková 21.1667 15.3333 26.6667 63.1667 Gymnázium a obchodní akademie
Velkomoravská 13, Hodonín
95. Markéta Mikulková 20.6667 20.5 22.0 63.1667 OA a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
96. Barbora Pjatáková 20.1667 19.0 23.8333 63.0 OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104 , Příbram
97. Marina Ersova 20.0 19.0 23.8333 62.8333 Obchodní akademie Dušní
Dušní 1083/7, Praha 1
98. Kateřina Knížová 20.6667 19.3333 22.8333 62.8333 Obchodní akademie Trutnov
Malé náměstí 158, Trutnov
99. Natálie Bohadlová 21.1667 18.3333 23.0 62.5 Obchodní akademie
Malé náměstí 158, Trutnov
100. Eva Kamlarová 21.0 17.3333 24.1667 62.5 Obchodní akadamie
Hlavní třída 31, Šumperk

Postupují do finálového kola.

Do finálového kola mohou postoupit maximálně 3 studenti z každé školy.
Pořadí Jméno Příjmení Škola
1. Aneta Dovrtělová Obchodní akademie T. Bati a VOŠE Zlín
náměstí T. G. Masaryka 3669, 761 57 Zlín
2. Jiří Tomeček Obchodní akademie Olomouc
třída Spojenců 11, Olomouc
3. Milan Olšina Obchodní akademie Olomouc
třída Spojenců 11, Olomouc
4. Barbora Procházková Obchodní akademie TGM a Jazyková škola
Husova, Jindřichův Hradec
5. Michaela Horáková OAHŠ Třebíč
Sirotčí 4, Třebíč
6. Nela Ponikelská Obchodní akademie Trutnov
Malé náměstí 158, Trutnov
7. Zuzana Šuníková Obchodní Akademie Vinohradská
Vinohradská, Praha
8. Lucie Pánková Obchodní akademie Vinohradská
Vinohradská 38, Praha 2
9. Marek Dvořák OA TGM
Husova 156, Jindřichův Hradec
10. Anna Henzlová Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant, příspěvková organizace
Bělíkova 1387, Frýdlant
11. Michaela Weberová Obchodní akademie, Husova 1, České Budějovice
Husova 1, České Budějovice
12. Lucie Klásková Obchodní akademie, Husova 1, České Budějovice
Husova 1, České Budějovice
13. Kateřina Balcárková Obchodní akademie T. Bati a VOŠE Zlín
Náměstí T. G. Masaryka , Zlín
14. Terezie Horčičková Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav
Smetanovo nábřeží 17, Břeclav
15. David Štipčák Obchodní Akdamie Veselí nad Moravou
Kollarova 1669, Veselí nad Moravou
16. Sára Oktábcová OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram 1
17. Eva Navrátilová Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč
Sirotčí 4, Třebíč
18. Sabina Hájková Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace
Ruská 355/7, Mariánské Lázně
19. Adam Novák Obchodní akademie
Husova 1, České Budějovice
20. Hana Kalinová OAHŠ Třebíč
Sirotčí 4, Třebíč
21. Petra Štěpánková OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram 1
22. Nikola Engelmannová Obchodní akademie Trutnov
Malé náměstí 158, Trutnov
23. Markéta Bezoušková SPŠS a OA Kladno
Cyrila Boudy 2954, Kladno
24. Simona Valentová Obchodní akademie
Málé náměstí 158, Trutnov
25. Nikola Gregrová OA a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
26. Dominik Bureš OA a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
27. Petra Horáková Obchodní akademie Vinohradská
Vinohradská 38, Praha
28. Sára Budínská OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram 1
29. Klaudie Hoffmannová Obchodní akademie Olomouc
Tř. Spojenců 11, Olomouc
30. Milan Janů Obchodní akademie Šumperk
Dvořákova 62, Zábřeh
31. Linda Furmánková HŠVP a OA Jeseník
Dukelská 680, Jeseník
32. Michal Němec OA a VOŠE Tábor
Jiráskova 1615, Tábor
33. Karolína Šimůnková OA Dušní
Dušní, Praha
34. Nikola Šebestová Obchodní akademie Tomáše Bati a VOŠE Zlín
náměstí T. G. Masaryka 3669, Zlín
35. Andrea Mičolová Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
Masarykova 101, Valašské Meziříčí
36. Martin Cahlík Obchodní akademie a VOŠ
Masarykova 101, Valašské Meziříčí
37. Veronika Lacinová Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem statní jazykové zkoušky Jihlava
Karolíny Světlé 2, Jihlava
38. Dita Poslušná OA TGM Jindřichův Hradec
Husova 156/II, Jindřichův Hradec
39. Viktória Olléová HŠVP a OA Jeseník
Dukelská 680, Jeseník
40. Michaela Pruchnická HŠVP a OA Jeseník
Dukelská 680, Jeseník
41. Kudla Lukáš VOŠ, OA a SOUT Chotěboř
Na Valech 690, Chotěboř
42. Ivan Kubišta Obchodní akademie Dušní
Dušní 7, Praha 1
43. Johana Prudičová OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
T. G. Masaryka, Choceň
44. Ondřej Kostka SOŠ Blatná
V Jezárkách 745, Blatná
45. Michal Nerad Obchodní akademie Neveklov
Školní 303, Neveklov
46. Karolína Kohlíčková Gymnázium a SOŠ Rokycany
Mládežníků 1115, Rokycany
47. Adéla Vodenková OA Bubeneč
Krupkovo náměstí 4, Praha
48. Adriana Karmazínová SPŠS a OA Kladno
Cyrila Boudy 2954, Kladno
49. Daniela Zemanová Gymnázium a SOŠ Rokycany
Mládežníků 1115, Rokycany
50. Hana Slugeňová Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, příspěvková organizace
Nad Čertovkou 18, Blansko
51. Ondřej Modrý Obchodní akademie Chrudim
Tyršovo náměstí 250, Chrudim
52. Alena Skařupová Obchodní akademie Šumperk
Hlavní třída 31, Šumperk
53. Natálie Rýznarová Obchodní akademie Šumperk
Hlavní třída 31, Šumperk
54. Zuzana Sabadinová Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace
Ruská 355/7, Mariánské Lázně
55. Lukáš Pelikán SPŠS a OA Kladno
Cyrila Boudy 2954, Kladno
56. Jiří Skala Gymnázium a SOŠ Rokycany
Mládežníků 1115, Rokycany
57. Andrea Harmuthová Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Šumperk
Hlavní třída 31, Šumperk
58. Dita Hrdličková Obchodní akademie Chrudim
Tyršovo náměstí 250, Chrudim
59. Barbora Chytilová Obchodní akademie Chrudim
Tyršovo náměstí 250, Chrudim
60. Nikola Somolíková SOŠ Blatná
V Jezárkách 745, Blatná

Aktuálně na SVŠE